Про створення районної робочої групи з питань контролю за дотриман-ням законодавства суб’єктами господарювання та громадянами, які здійснюють діяльність в аграрному секторі економіки району

23.09.2016

Відповідно до статей 6,  13, 16, 18, 21, 28, 35, 36, 38, 39, 41 Закону   України «Про місцеві державні адміністрації», статей 18, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком взаємодії органів   виконавчої влади щодо обміну інформацією, необхідною для обчислення і справляння плати за землю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів    України від 01серпня 2006 року № 1066, з метою виявлення резервів наповнення  бюджетів усіх рівнів:

1. Утворити районну робочу групу з питань контролю за дотриманням законодавства суб’єктами господарювання та громадянами,  які здійснюють  діяльність в аграрному секторі економіки району (далі - робоча група) та        затвердити її склад, що додається.

2.  Голові робочої групи Єсікову О.О.  забезпечити виконання робочою групою наступної роботи:

1) виявлення земельних ділянок, що перебувають в обробітку без       відповідного документального оформлення;

2) упередження, руйнування і недопущення використання у 2016 році схем ухилення від оподаткування суб’єктів господарювання та громадян, які здійснюють операції з сільськогосподарською продукцією, та контроль за повнотою виплати орендної  плати;

3) забезпечувати координацію дій  та ефективну взаємодію з податковими, правоохоронними та іншими органами виконавчої влади та місцевого      самоврядування з метою надання ними достовірної, об’єктивної, якісної  та своєчасної інформації відповідно до закріплених повноважень;

4) про порушення діючого законодавства повідомляти відповідні          контролюючі та правоохоронні  органи.

3. Рекомендувати міським, сільським головам встановити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання та громадянами зобов’язань щодо платежів до місцевих бюджетів, ініціювати проведення перевірок сільгосп-товаровиробників, які ухиляються від сплати податків.

4. Заступнику голови робочої групи Ющенко Н.І. забезпечити узагальнення інформації щодо результатів проведеної роботи  та щотижневе надання її голові районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

23 вересня 2016 р. № 385

С К Л А Д