Про створення резерву паливно-мастильних матеріалів в районі

14.02.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державний матеріальний резерв», керуючись Кодексом цивільного захисту України, статтею 24 Бюджетного кодексу України, Положенням про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 20014 №11, Порядком використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415, Порядком створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та  їх наслідків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року 47-р «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації» та з метою створення і використання матеріальних резервів, запобігання  і реагування  на  надзвичайні  ситуації  техногенного, природного і соціального характеру:

1. Створити резерв паливно-мастильних матеріалів за рахунок коштів резервного фонду районного бюджету на 2015 рік на загальну суму 80 000,00 (вісімдесят тисяч) гривень.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) здійснити перерахування суми коштів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на особистий рахунок райдержадміністрації.

3. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації
(Пономаренко В.М.) в дводенний термін після перерахування коштів, зазначених в пункті 2 цього розпорядження,  забезпечити юридичний супровід укладення договору на придбання талонів на паливно-мастильні матеріали з автозаправними станціями.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Тарасенко Л.В.) забезпечити здійснення оплати на придбання талонів на паливно-мастильні матеріали та їх зберігання.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН