Про територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту Лох-вицької районної ланки терито-ріальної підсистеми єдиної дер-жавної системи цивільного захи-сту Полтавської області

09.12.2015

Відповідно  до  статей 6, 13, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 25 Кодексу цивільного захисту  України, постановою Кабінету Міністрів України від 09  січня  2014  року  № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 11 листопада 2015 р. № 583 « Про територіальні спеціалізовані служби цивільного  захисту  територіальної  підсистеми  єдиної  державної  системи цивільного захисту Полтавської області»:

1. Утворити територіальні спеціалізовані  служби  цивільного захисту Лохвицької  районної  ланки  територіальної  підсистеми  єдиної  державної системи цивільного захисту Полтавської області згідно з переліком, що додається.

2. Керівникам територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту у місячний термін розробити, погодити із головним спеціалістом райдержадміністрації (Сидоренко С.А.) та подати на затвердження голові райдержадміністрації Положення про відповідні територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації:

від 10 жовтня 2008 р. № 308 «Про спеціалізовані служби цивільної оборони»;

від 01 березня 2013 р. № 81 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 липня 1999 року № 370».

ДолученняРозмір
dod.ter_.spec_.sluzhbi_cz_rayon.lanki_no518.doc50.5 КБ