Про утворення комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам

28.11.2014

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції», та з метою надання в Лохвицькому районі одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, перебувають у складних життєвих обставинах, що спричинені соціальним становищем, внаслідок яких особа частково або повністю не має (не набула або втратила) здатність чи можливість самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя та брати участь у сус-пільному житті:

1. Утворити комісію з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам (далі - комісія) та затвердити її склад (додається).

2. Комісії в своїй роботі керуватися Порядком використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим  постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 535.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН

Розпорядження голови