Про утворення робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного прожи-вання/перебування

21.06.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Порядком здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 р. № 365, та з метою здійснення контролю за проведенням виплати внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування:

1. Утворити робочу групу з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування (далі – Робоча група) та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі у своїй роботі керуватися Порядком здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 р. № 365.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

21 червня 2016 р. № 272

Склад робочої  групи