Про виділення додаткових коштів з районного бюджету на 2014 рік

10.09.2014
369/44

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України:

1. Погодити та внести на затвердження чергової сесії районної ради підготовлені фінансовим управлінням райдержадміністрації пропозиції щодо виділення коштів за рахунок вільного залишку загального фонду районного бюджету  в сумі 1 340 000 грн. (один мільйон триста сорок тисяч гривень) та вільного залишку спеціального фонду в сумі 1 848 000 грн. (один мільйон вісімсот сорок вісім тисяч гривень) для недопущення кредиторської заборгованості за енергоносії  та  заробітної плати:

1) Загальний фонд:

відділ освіти райдержадміністрації - 382 000  грн., (енергоносії);

відділ культури і туризму райдержадміністрації -120 000 грн.,(енергоносії);

Лохвицька центральна районна лікарня - 368 000 грн., (заробітна плата з нарахуваннями);

Комунальний заклад «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» - 470 000 грн., (70 000 - заробітна плата з нарахуваннями, 400 000 - енергоносії);

2) Спеціальний фонд:

відділ освіти райдержадміністрації - 803 000 грн., (енергоносії);

Лохвицька центральна районна лікарня - 1 045 000 грн., (енергоносії).

2. Розподілити резерв нерозподіленої додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості в сумі 100 000 грн., для Лохвицької центральної районної лікарні на придбання медикаментів.

3. Дозволити  фінансовому  управлінню   райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.) внести зміни до річного розпису показників видаткової частини районного бюджету за загальним та спеціальним фондами, провести відповідне фінансування.

Виконуючий обов’язки голови                                       Заступник голови

районної державної                                                      районної ради

адміністрації

М.ШИЯН                                                               В.ЧЕРЕВКО