Про виділення коштів за раху-нок резервного фонду район-ного бюджету

26.11.2015

Відповідно  до  Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись  Порядком  використання  коштів   резервного   фонду   бюджету, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 415 (із змінами), враховуючи рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 17 листопада 2015 року № 5), з метою ліквідації загоряння торфу на території Сенчанської сільської ради:

1. Виділити із резервного фонду районного бюджету через головного розпорядника коштів – Лохвицьку районну державну адміністрацію - кошти в сумі  69 200 гривень, а саме для  придбання паливно-мастильних матеріалів (дизельного пального  4000 л).

2. Фінансовому  управлінню  райдержадміністрації   (Клименко Т.С.) здійснити перерахування суми коштів, зазначених в пункті 1 цього розпо-рядження, на особистий рахунок Лохвицької райдержадміністрації.

3. Юридичному   сектору   апарату   райдержадміністрації  (Пономарен-ко В.М.) в дводенний термін після перерахування коштів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, забезпечити юридичний супровід укладення договору на придбання талонів на паливно-мастильні матеріали (дизельне пальне) з авто-заправними станціями.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Тарасенко Л.В.) забезпечити здійснення оплати на придбання талонів на паливно-мастильні матеріали (дизельне пальне) та їх зберігання.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ