Про виділення коштів за раху-нок резервного фонду район-ного бюджету

12.07.2016

Відповідно  до  Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Порядком використання коштів резервного фонду бюджету, зат-вердженого постановою Кабінету Міністрів України  від  29  березня  2002  р. № 415 (із змінами), враховуючи рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 23 червня 2016 р.  № 7), з метою відновлювальних  робіт по будівлі хоспісного відділення Лох-вицької центральної районної лікарні на території Лучанської сільської ради Лохвицького району:

1. Виділити із резервного фонду районного бюджету Лохвицькій цент-ральній районній лікарні кошти в сумі 8763,00 грн. (вісім тисяч сімсот шістдесят три гривні).

2. Рекомендувати Лохвицькій центральній районній лікарні (Бурлей В.В.) здійснити відповідні зміни в кошторисних призначеннях на суму 8763,00 грн. (вісім тисяч сімсот шістдесят три гривні).

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) здійснити перерахування суми коштів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на особовий рахунок 35414001152805 Лохвицької центральної районної лікарні.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ