Про виділення коштів за рахунок резервного фонду район-ного бюджету

28.09.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ке-руючись Порядком класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, зат-вердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368, на виконання пункту 4 розпорядження голови Полтавської облдерж-адміністрації від 21 грудня 2004 року № 398 «Про організацію роботи з виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території області» та з метою запобігання виникненню надзвичайних подій з виявленням вибухонебезпечних предметів:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) перерахувати кошти в сумі 3998,40 грн., (три тисячі дев’ятсот дев’яносто вісім гривень сорок копійок)  районній  державній  адміністрації на особовий рахунок № 35414015010461 в управління державної казначейської служби України у Лохвицькому районі МФО 831019 для відновлення витрат паливно-мастильних матеріалів, використаних для проведення робіт з розмінування місцевості від вибухонебезпечних предметів, згідно акту виконаних робіт з розмінування місцевості від 18 серпня 2015 року № 57 аварійно-рятувального загону спеціального  призначення  Головного  управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області та рахунку-фактури № 1530.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Тарасенко Л.В.) перерахувати кошти з особового рахунку на розрахунковий рахунок аварійно-рятувального загону  спеціального призначення Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області р/р 35228261008208 МФО 831019 банк ГУДКУСУ України у Полтавській області, м. Полтава код 08804689.

3. Доручити  фінансовому  управлінню  райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.) внести це розпорядження на затвердження чергової сесії Лохвицької районної ради.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ