Про виділення коштів за рахунок резервного фонду районного бюдже-ту

12.09.2014

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Порядком класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, зат-верджений  постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368, на виконання пункту 4 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 грудня 2004 року № 398 «Про організацію роботи з виявлення та знешкодження вибухово-небезпечних предметів на території області», з метою запобігання виникненню надзвичайних подій, з виявленням вибухово-небезпечних предметів:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) перерахувати кошти в сумі 2652,00 грн., (дві тисячі шістсот п’ятдесят дві гривні)      райдержадміністрації на особовий рахунок № 35414015010461 в управління державної казначейської служби України у Лохвицькому районі МФО 831019 для відновлення витрат паливно-мастильних матеріалів, використаних для проведення  робіт  з  розмінування місцевості від вибухонебезпечних предметів, згідно акту виконаних робіт з розмінування від 27 серпня 2014 року № 58 аварійно-рятувального  загону  спеціального  підрозділу  управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області та рахунка-фактури № 1522.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Дячко О.В.) перерахувати кошти з особового рахунку на розрахунковий рахунок аварійно-рятувального загону спеціального підрозділу управління державної  служби  надзвичайних  ситуацій  України  в  Полтавській області р/р 35222201008208 МФО 831019 банк ГУДКСУ України в Полтавській області м. Полтава, код 08804689.

3. Доручити  фінансовому  управлінню  райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.)  внести  це  розпорядження  на  затвердження  чергової  сесії  районної ради.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН