Про виділення коштів за рахунок резервного фонду районного бюджету

03.09.2014

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Порядком класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, зат-верджений  постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368, на виконання пункту 4 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 грудня 2004 року № 398 «Про організацію роботи з виявлення та знешкодження вибухово-небезпечних предметів на території області», з метою запобігання виникненню надзвичайних подій, з виявленням вибухово-небезпечних предметів:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) перерахувати кошти в сумі 3959,20 грн., (три тисячі дев’ятсот п’ятдесят дев’ять гривень   двадцять    копійок)   райдержадміністрації    на   особовий  рахунок № 35414015010461 в управління державної казначейської служби України у Лохвицькому районі МФО 831019 для відновлення витрат паливно-мастильних матеріалів, використаних для проведення робіт з розмінування місцевості від вибухонебезпечних предметів, з них:

кошти в сумі 2080,60 грн., (дві тисячі вісімдесят гривень шістдесят копійок) згідно акту виконаних робіт з розмінування від 14 березня 2014 року № 8 аварійно-рятувального загону спеціального підрозділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області та рахунка-фактури № 442;

кошти в сумі 1878,60 грн., (одна тисяча вісімсот сімдесят вісім гривень шістдесят копійок) згідно акту виконаних робіт з розмінування від 02 квітня 2014 року № 15 аварійно-рятувального загону спеціального підрозділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області та рахунка-фактури № 556.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Дячко О.В.) перерахувати кошти з особового рахунку на розрахунковий рахунок аварійно-рятувального загону спеціального підрозділу управління державної  служби  надзвичайних  ситуацій  України  в  Полтавській області р/р 35222201008208 МФО 831019 банк ГУДКСУ України в Полтавській області м. Полтава, код 08804689.

3. Доручити  фінансовому  управлінню  райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.)  внести  це  розпорядження  на  затвердження  чергової  сесії  районної ради.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 липня 2014 року № 302 «Про  виділення  коштів за рахунок резервного фонду районного бюджету».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН