Про виділення коштів за рахунок резервного фонду районного бюджету

22.03.2016

Відповідно  до  Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Порядком використання коштів резервного фонду бюджету, зат-вердженого постановою Кабінету Міністрів України  від  29  березня  2002  р. № 415 (із змінами), враховуючи рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 18 березня 2016 р.  № 4), з метою ліквідації загоряння торфу на території Сенчанської сільської ради та ліквідації пожеж в екосистемах району:

1. Виділити із резервного фонду районного бюджету через головного розпорядника коштів – Лохвицьку районну державну адміністрацію - кошти в сумі 32 194,00 грн., (тридцять дві тисячі сто дев’яносто чотири гривні), а саме придбання:

паливно-мастильних матеріалів (бензину А-92) 1670 л., (одна тисяча шістсот сімдесят літрів) на суму 30 394,00 грн., (тридцять тисяч триста дев’яносто чотири гривні);

моторної оливи 60 л., (шістдесят літрів) на суму 1800,00 грн., (одна тисяча вісімсот гривень).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) здійснити перерахування суми коштів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на особистий рахунок Лохвицької районної державної адміністрації.

3. Юридичному  сектору   апарату   райдержадміністрації   (Пономарен-ко В.М.) в дводенний термін після перерахування коштів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, забезпечити юридичний супровід укладення договору на придбання талонів на паливно-мастильні матеріали з автозаправними станціями.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Тарасенко Л.В.) забезпечити здійснення оплати на придбання талонів на паливно-мастильні матеріали та їх зберігання.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ