Про виділення коштів за рахунок резервного фонду районного бюджету

12.07.2017

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,    керуючись Порядком класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями,         затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368, на виконання пункту 12 Плану основних заходів  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2017 рік  «Про забезпечення виконання робіт з очищення території області від вибухонебезпечних  предметів», з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій з виявленням вибухонебезпечних предметів:

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен- ко Т.С.) перерахувати кошти в сумі 4207,40 грн (чотири тисячі двісті сім гривень 40 коп.) Лохвицькій районній державній адміністрації на особовий рахунок № 35414015010461 в управління державної казначейської служби України у Лохвицькому районі, МФО 831019 для відновлення витрат паливо-мастильних матеріалів, використаних для проведення робіт з розмінування    місцевості від вибухонебезпечних предметів, згідно акту виконаних робіт з розмінування місцевості від 16 травня 2017 року № 28 аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області та рахунку-фактури      № 891.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Тарасенко Л.В.) перерахувати кошти з особового рахунку на розрахунковий рахунок аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій   України у Полтавській області: р/р 35227243008208, МФО 820172 в управління державної казначейської служби України м. Київ,  код за ЄДРПОУ 08804689.

3. Доручити фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Клименко Т.С.) внести це розпорядження на затвердження чергової сесії      Лохвицької районної ради.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ