Про виділення коштів за рахунок резервного фонду районного бюджетуоку

14.04.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Порядком класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, зат-верджений  постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368, на виконання пункту 4 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 грудня 2004 року № 398 «Про організацію роботи з виявлення та знешкодження вибухово-небезпечних предметів на території області», з метою запобігання виникненню надзвичайних подій, з виявленням вибухово-небезпечних предметів:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) перерахувати кошти в сумі 4262,55 грн., (чотири тисячі двісті шістдесят дві гривні п’ятдесят   п’ять    копійок)    райдержадміністрації    на    особовий   рахунок № 35414015010461 в управління державної казначейської служби України у Лохвицькому районі МФО 831019 для відновлення витрат паливно-мастильних матеріалів, використаних для проведення  робіт  з  розмінування місцевості від вибухонебезпечних предметів, згідно актів виконаних робіт  з  розмінування місцевості від 13 березня 2015 року № 7 та № 8 аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області та рахунків-фактур № 395, 396.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Тарасенко Л.В.) перерахувати кошти з особового рахунку на розрахунковий рахунок аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної  служби  надзвичайних  ситуацій  України  у  Полтавській області р/р 35228261008208 МФО 831019 банк ГУДКСУ України в Полтавській області м. Полтава, код 08804689.

3. Доручити  фінансовому  управлінню  райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.)  внести  це  розпорядження  на  затвердження  чергової  сесії  районної ради.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ