Про відносини з Полтавським регіональним фондом підтримки підприємництва

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні», «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», керуючись Цивільним і Господарським кодексами України, враховуючи протокольне рішення Загальних Зборів Засновників  Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва від 20 січ-         ня 2017 року № 5, з метою повернення грошових коштів Лохвицького району Полтавської області, що акумульовані на рахунках Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва за цільовим призначенням для підтримки підприємництва Лохвицького району Полтавської області та в зв’язку з початком процедури ліквідації Полтавського регіонального фонду підтримки        підприємництва:

1.  Припинити за взаємною згодою сторін дію Генеральної угоди             від 12 серпня 2013 року № 5 (із змінами та доповненнями) «Про обслуговування коштів, передбачених бюджетом на підтримку підприємництва Лохвицького району Полтавської області» шляхом її розірвання, укладеної між Лохвицькою районною державною адміністрацією Полтавської області та Полтавським     регіональним фондом підтримки підприємництва.

2.  Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Тарасенко Л.В.):

провести звірку стану фінансових ресурсів у вигляді грошових коштів Лохвицького району Полтавської області, що акумульовані на рахунках Пол-тавського регіонального фонду підтримки підприємництва, станом на               01 квітня 2017 року;

прийняти кошти Лохвицького району Полтавської області, що аку-мульовані на рахунках Полтавського регіонального фонду підтримки            підприємництва за цільовим призначенням – для подальшого використання на фінансування цільових програм розвитку малого підприємництва Лохвицького району Полтавської області;

здійснити заходи щодо фінансових зобов’язань з повернення фінансової підтримки, наданої за рахунок коштів Лохвицького району Полтавської області фізичній особі – підприємцю Різнику Сергію Володимировичу на обслуговування, до Лохвицької районної державної адміністрації (за переведення боргу та відступленням права вимоги до фізичної особи – підприємця Різника Сергія Володимировича).

3.  Визначити, що відповідальною особою за використання на фінансування цільових програм розвитку малого підприємництва Лохвицького району Полтавської області є начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та   інфраструктури районної державної адміністрації Яківець І.П.

4. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації (Пономаренко В.М.)  забезпечити юридичний супровід укладення Угоди про ро-зірвання Генеральної угоди від 12 серпня 2013 року № 5 (із змінами та доповненнями) «Про обслуговування коштів, передбачених бюджетом на підтримку підприємництва Лохвицького району Полтавської області», укладеної між Лох-вицькою районною державною адміністрацією Полтавської області та Пол-тавським регіональним фондом підтримки підприємництва.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ