Про відзначення в районі 100-річчя революції 1917-1921 років

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
18.04.2016
Номер: 
166

Відповідно  до  Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Указом Президента України від 22 січня 2016 року № 17/2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 30 березня 2016 року № 130 «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» та з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності:

1. Затвердити План заходів з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років (далі - План заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям Плану заходів щороку протягом 2017-2021 років до 25 червня та 25 листопада інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації про стан виконання Плану заходів для узагальнення та подальшого інформування Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації в термін до 1 липня та 1 грудня.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

 

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

 

 

 

                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                      Розпорядження голови

                                                                                      райдержадміністрації

                                                                                            18.04.2016 № 166

 

План заходів

з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій

Української революції 1917-1921 років

 

         1. Забезпечити проведення культурно-мистецьких заходів та покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків і місць поховань видатних діячів, борців за незалежність України на початку ХХ століття, з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників, у рамках відзначення Дня Соборності України, Дня незалежності України, Дня захисника України за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Протягом 2017-2021 років                Відділ     культури     і    туризму    райдерж-

адміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації спільно з міськсільвиконкомами

 

         2. Забезпечити проведення у навчальних закладах та закладах культури району тематичних інформаційних, навчально-виховних заходів, спрямованих на донесення інформації про події Української революції 1917-1921 років, виховання патріотизму у громадян, учнівської та студентської молоді. Інтересу до історії України.

Протягом 2017-2021 років                Відділ  освіти  райдержадміністрації,  відділ

культури і туризму райдержадміністрації

 

         3. Забезпечити оформлення тематичних виставок, експозицій у бібліотеках, музеях, навчальних закладах району до пам’ятних дат в рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років з метою проведення просвітницької діяльності щодо подій національного державотворення на початку ХХ століття.

Протягом 2017-2021 років                 Відділ     культури    і    туризму    райдерж-

адміністрації, відділ освіти райдерж-адміністрації

 

4. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на збереження та відновлення національної пам’яті, популяризацію української історії та культури, консолідацію суспільства.

Протягом 2017-2021 років                Сектор     інформаційної     діяльності     та

комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації спільно з міськсільви-конкомами

 

5. Забезпечити всебічне сприяння науковим, краєзнавчим дослідженням з історії українського державотворення та українського визвольного руху на початку ХХ століття, їх популяризації.

Протягом 2017-2021 років                Відділ  освіти  райдержадміністрації,  відділ

культури і туризму райдержадміністрації

 

         6. Забезпечити упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховання видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, а також здійснення благоустрою прилеглих територій.

Протягом 2017-2021 років                Сектор       містобудування,       архітектури,

житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, спільно з міськсільвиконкомами

 

         7. Вжити заходів щодо увічнення пам’яті про звитягу українських військових доби Української революції 1917-1921 років, зокрема, встановлення пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок, упорядкування поховань загиблих воїнів українських збройних формувань, учасників Української революції 1917-1921 років, відповідного найменування/перейменування вулиць, навчальних закладів, провезення заходів військово-патріотичного характеру із залученням учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, громадських об’єднань, що займаються військово-історичною реконструкцією.

Протягом 2017-2021 років                 Відділ     культури    і    туризму    райдерж-

адміністрації, сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації спільно з Лохвицьким районним військовим комісаріатом, міськсільвиконкомами, місцевими осередками громадських об’єднань ветеранів війни та АТО

 

8. Забезпечити виготовлення тематичних постерів та друкованої продукції, організувати роботу щодо розміщення на правах соціальної реклами  відповідної інформації з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Протягом 2017-2021 років                 Сектор     інформаційної     діяльності     та

комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

        

9. Вжити заходів щодо забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення заходів з відзначення в районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

  Протягом 2017-2021 років                 Головний              спеціаліст            апарату   райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи)

 

         10. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, організувати цикл  тематичних  теле-  та  радіопередач,  показ  документальних  фільмів, присвячених історичним подіям початку ХХ століття в Україні, їх ролі у від-новленні Української незалежності.

Протягом 2017-2021 років                Сектор     інформаційної     діяльності     та

комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації спільно з ТРК «Астра», районною газетою «Зоря»  

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                 А.М.Власенко

Наверх ↑