Про виконання Закону України «Про запобігання корупції» у 2016 році та завдання на 2017 рік

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про запобігання корупції», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706  «Питання запобігання та виявлення корупції» (зі змінами) з метою забезпечення реалізації єдиної державної антикорупційної політики:

1. Відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату       районної державної адміністрації (Сова В.В.) забезпечити:

1) розміщення інформаційно-роз′яснювальних матеріалів на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації в рубриці «Запобігання корупції» та публікацію статей в районній газеті «Зоря»;

2) проведення навчань та галузевих нарад по питанню опрацювання     антикорупційних нормативно-правових актів.

2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Інденко Н.О.), фінансовому управлінню районної державної адмі-ністрації (Клименко Т.С.), управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Ющенко Н.І.), відділу освіти районної державної      адміністрації (Яковенко Т.В.), відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Марченко С.М.):

1) щоквартально розглядати питання антикорупційного спрямування (в тому числі, вивчення нормативно-правових актів та змін до них) на галузевих нарадах та навчаннях;

2) не менше одного разу на півріччя розглядати питання дотримання    фінансової та бюджетної дисципліни у відповідних структурних підрозділах;

3) проводити роботу щодо своєчасного подання декларацій суб’єктами декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»,

4) вживати вичерпних заходів щодо запобігання, своєчасного виявлення та усунення конфлікту інтересів, недопущення порушення заборон та обмежень, встановлених законом України «Про запобігання корупції», відповідними посадовими та службовими особами.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району:

1) щомісяця розглядати питання антикорупційного спрямування (в тому числі, вивчення нормативно-правових актів та змін до них) на засіданнях виконкомів, сесіях, оперативних нарадах та внутрішніх навчаннях;

2) вживати вичерпних заходів щодо запобігання, своєчасного виявлення та усунення конфлікту інтересів, недопущення порушення заборон та обмежень, встановлених законом України «Про запобігання корупції», відповідними посадовими та службовими особами;

3) проводити роботу щодо своєчасного подання декларацій суб’єктами декларування та інформувати Національне агентство з  питань запобігання    корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному законом порядку.

4. Відповідальним виконавцям про проведену роботу інформувати відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату районної державної адміністрації (Сова В.В.) щомісяця до 03 числа у письмовому вигляді із обов’язковим зазначенням дати, виду заходу та його тематики.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ