Про використання порталу державних послуг iGov.org.ua

07.04.2016
У відповідності до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 04 квітня 2016 року № 137 «Про використання порталу державних послуг iGov.org.ua», та з метою забезпечення доступу заявників (фізичних і юридичних осіб) до послуг, які надаються органами виконавчої влади (адміністративні послуги, запис на прийом, надання публічної інформації, розгляд звернення), за допомогою телекомунікаційної мережі Інтернет та електронних документів з використанням програмних засобів порталу державних послуг iGov.org.ua (далі — Портал) як віртуальний фронт-офіс для приймання електронних заяв:

1.  Затвердити перелік послуг, які надаються Лохвицькою районною державною адміністрацією в електронній формі через Портал (додаються).

2.  Структурним підрозділам райдержадміністрації:
затвердити перелік послуг, які можуть надаватися в електронній формі через Портал до 13 квітня 2016 року;
визначити уповноважених осіб для прийняття електронних документів від заявника, контролю та моніторингу, інформування заявника про результати до 13 квітня 2016 року.

3.  Визначити Карбаня Олександра Михайловича головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лохвицької райдержадміністрації (надалі – Адміністратор) відповідальним за подання та оновлення інформації, яка розміщується на Порталі, інформаційне та технічне забезпечення використання Порталу надання послуги Лохвицькою райдержадміністрацією та її структурними підрозділами.

4.  Адміністратору:
створити персональні електронні кабінети уповноважених осіб Лохвицької райдержадміністрації та її структурних підрозділів на Порталі до 22 квітня 2016 року;
         провести тестування Порталу до 29 квітня 2016 року.

5.       Відповідальним виконавцям до 29 квітня 2016 року та щоквартально до 1 числа місяця, наступного за звітним, інформувати Адміністратора (Карбань О.М.) для узагальнення та інформування відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації про використання Порталу.

6.       Центру надання адміністративних послуг при Лохвицькій районній державній адміністрації (Купор Т.В.) вносити відповідні зміни до технологічних карток надання адміністративних послуг.

7.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Власенко А.М.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови
                                                                                     07.04.2016 № 142

перелік