05.05.2015

Відповідно до статті 6, 13, 39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 9 частини першої, частини десятої статті 3, частини першої статті 11 Закону України «Про Державний реєстр виборців», керуючись постановою Центральної виборчої комісії від 09 квітня 2013 року № 73 «Про Порядок доступу органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців», з метою забезпечення захисту бази даних Державного реєстру виборців від не-санкціонованого доступу, зловживанням доступу та в зв’язку з кадровими змінами:

1. Покласти виконання функцій операторів аналітичної інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» на начальника відділу  ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату  райдержадміністрації Дігтяр Оксану Михайлівну та головного спеціаліста цього відділу Карбаня Олександра Михайловича.

2. Визначити адміністратором безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Дігтяр Оксану Михайлівну - начальника відділу.

3. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 червня 2009 року № 245 «Про визначення адміністратора безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації» (із змінами та доповненнями);

розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 серпня 2009 року № 290 «Про визначення операторів інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців апарату райдерж-адміністрації» (із змінами та доповненнями).

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ