Про визначення замовника робіт

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
31.05.2016
Номер: 
231

У відповідності до статей 2, 13, 16, 18, 20, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 6, 12, 27 Закону України «Про дорожній рух», керуючись статтею 91 Бюджетного кодексу України, рішенням І засідання сьомої сесії Полтавської обласної  ради сьомого скликання від 29 квітня 2016 року «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік» (додаток 5) та рішенням шостої сесії сьомого скликання Лохвицької районної ради від 19 травня 2016 року «Про внесення змін до показників районного    бюджету на 2016 рік»:

  1. Замовником робіт з проведення відновлювальних робіт з ремонту  мосту через річку Сула на  шляху загальнодержавного значення Р–60 «Кролевець–Конотоп–Ромни–Пирятин» в селі Млини Лохвицького району Полтавської області, які фінансуються з обласного бюджету, визначити Службу автомобільних доріг у Полтавській області (далі – Замовник робіт).
  2. Замовнику робіт подати до райдержадміністрації звіт про виконання робіт та використання коштів, визначених у пункті 1 цього розпорядження.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Завгороднього С.І.

 

 

 

          Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑