Про визнання таким, що втрати-ло чинність, розпорядження голови районної державної адміністра-ції від 06 лютого 2015 року № 31

18.03.2016
Реєстраційний номер:
1/247

Відповідно до Закону України  «Про  місцеві державні адміністрації»,  частини десятої статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись Положенням  про державну реєстрацію нормативно – правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року №731 (із змінами), з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 лютого 2015 року № 31 «Про затвердження переліку адміністративних послуг», зареєстроване в Лохвицькому районному управлінні юстиції 26 лютого 2015 р. за № 1/239.

2. Юридичному   сектору   апарату   райдержадміністрації  (Пономарен-ко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

3. Сектору з питань надання адміністративних послуг Лохвицької районної  державної  адміністрації  (Купор Т.В.) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ