Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 березня 2004 року № 67

06.12.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від          21 квітня 2016 року № 174 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 23.02.2004 № 50» та з метою приведення розпоряджень голови районної державної адміністрації до вимог чинного законодавства:

Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 березня 2004 року № 67 «Про утворення районної робочої групи з питань підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання» (зі змінами).

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕ