Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адмінстрації від 14 червня 2017 року № 198

07.08.2017

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну таємницю», керуючись  Інструкцією про порядок погодження органами Служби безпеки України призначення особи на посаду заступника керівника підприємства, установи, організації з питань режиму, начальника режимно-секретного органу, його заступника, працівника, на якого покладаються  обов’язки  щодо забезпечення режиму секретності, а також керівника секретного архівного підрозділу підприємства, установи, організації, зат-вердженою наказом Служби безпеки України від 08 травня 2015 року № 306, з метою приведення розпорядження голови районної держаної адміністрації до вимог чинного законодавства:

визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 червня 2017 року № 198 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15 березня 2017 року № 94».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ