Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 серпня 2013 року № 383

18.03.2016
Реєстраційний номер:
2/248

Відповідно до   Закону   України «Про місцеві державні адміністрації»,  частини десятої статті  12 Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись Положенням  про державну реєстрацію нормативно – правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року №731 (із змінами), з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства:

1.       Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 серпня 2013 року № 383 «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Лохвицькій районній державній адміністрації», зареєстроване в Лохвицькому районному управлінні юстиції 30 серпня 2013 р. за № 6/221.

2.       Юридичному  сектору  апарату   райдержадміністрації  (Пономарен-ко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

3.       Сектору з питань надання адміністративних послуг Лохвицької районної державної адміністрації (Купор Т.В.) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

4.       Це розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ