Про внесення доповнень до функціональних повноважень голови районної державної адміністрації, першого заступ-ника та заступника голови районної державної адміністрації

03.08.2015

Відповідно до Указу Президента України від  18 вересня 1996 року № 841 « Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності  органів виконавчої влади у сфері  зовнішніх зносин», Порядку організації та забезпечення  режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року № 939 та на виконання розпорядження голови  Полтавської обласної державної адміністрації від 06 липня 2015 року № 330 «Про затвердження  Інструкції щодо дій  посадових осіб та забезпечення ними  режиму секретності під час  прийому іноземних делегацій, груп та окремих  іноземців керівництвом Полтавської облдержадміністрації»:

1. Доповнити   пункт 2 розділу IV функціональних повноважень  голови районної державної адміністрації, першого заступника та заступника голови районної державної адміністрації, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06 липня 2012 року № 415 (із змінами), підпунктом такого змісту:

«2.30. Забезпечує вирішення питань прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців в районній державній адміністрації».

2. Відповідно підпункт 2.30 пункту 2 розділу IV вважати підпунктом 2.31.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ