Про внесення доповнень до Положення про службу у справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації

21.10.2016

Відповідно  до  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Типового  положення  про службу у справах дітей районної, районної у містах Києві та  Севастополі  державної  адміністрації,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 року № 1068, керуючись постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  26  вересня  2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої дер-жавної адміністрації» та з метою приведення розпорядження голови райдерж-адміністрації у відповідність до чинного законодавства внести до положення про службу у справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації такі доповнення:

1. Доповнини пункт 9 Положення про службу у справах дітей Лохвицької  районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01 жовтня 2007 року № 277 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації» (зі змінами) підпунктом 13 такого змісту:

«131) здійснює повноваження з питань державної служби та організації роботи інших працівників служби».

2. Положення про службу у справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01 жовтня 2007 року № 277 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації» (зі змінами), викласти в новій редакції, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Лох-   вицької районної державної адміністрації від 30 червня 2016 року № 278 «Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

ДолученняРозмір