Про внесення доповнень до положення про відділ освіти Лохвицької районної державної адміністрації

14.02.2015

Відповідно до  Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року №887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» та на підставі поданих документів:

Внести  до положення про відділ освіти Лохвицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Лохвицької районної державної адміністрації від 05 вересня 2012 року № 535 «Про затвердження положення про відділ освіти Лохвицької районної державної адміністрації» таке доповнення:

Абзац восьмий пункту 11 доповнити реченням: «Накази нормативно-правового характеру, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, підлягають державній реєстрації в Лохвицькому районному управлінні юстиції».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН