Про внесення доповнень до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення на 2013-2020 роки

23.01.2017

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм,       затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.) - розробнику Програми соціального захисту осіб з обмеженими  фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення на 2013-2020 роки                     (далі - Програма) до 25 січня 2017 року підготувати доповнення до цієї       Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми - управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдерж­адміністра-       ції (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи доповнень до Програми у спосіб та у терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квіт-               ня 2009 року.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ