Про внесення змін до деяких розпоряджень голови райдержадміністрації

23.12.2014

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Державний реєстр виборців», керуючись постановою Центральної виборчої комісії від 09 квітня 2013 року № 73 «Про порядок доступу органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців» та в зв’язку з кадровими змінами у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адмі-ністрації від 26 червня 2009 року № 245 «Про визначення адміністратора безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації» замінивши в пункті 1 слова «головного спеціаліста відділу Кривошей Оксану Михайлівну» на слова «головного спеціаліста відділу Карбаня Олек-сандра Михайловича».

2.  Внести зміни до розпорядження голови районної державної адмі-ністрації від 04 серпня 2009 року № 290 «Про визначення операторів інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації» замінивши в пункті 1 слова «головного спеціаліста відділу Кривошей Оксану Михайлівну» на слова «головного спеціаліста відділу Карбаня Олександра Михайловича».

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року № 440 «Про внесення  змін  до деяких розпоряджень  голови  райдержадміністрації».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН