Про внесення змін до Персона-льного складу колегії районної державної адміністрації

27.04.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи пункт 5 доручення голови Полтавської обласної державної адміністрації від 04 квітня 2016 р., у зв’язку з кадровими змінами та з метою забезпечення підготовки та проведення засідань колегії районної державної адміністрації:

1. Внести  зміни  до Персонального складу колегії районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації» від 17 червня 2010 року № 178 «Про колегію районної державної адміністрації» (додається).

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 лютого 2016 року № 47 «Про внесення змін до Персонального складу колегії районної державної адміністрації».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

розпорядженням голови райдержадміністрації

17 червня 2010 року № 178

(в редакції розпорядження голови райдержадміністрації