Про внесення змін до Персона-льного складу комісії з питань законності, правопорядку та профілактики злочинності при районній державній адміністра-ції

09.12.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до Персонального складу комісії з питань законності, правопорядку та профілактики злочинності при районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 лютого 2002 року № 42 «Про комісію з питань законності, правопорядку та профілактики злочинності при районній державній адміністрації», виклавши її склад в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 15 травня 2012 року № 299 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 12.02.2002 № 42».