Про внесення змін до Персонального складу спостережної комісії при районній державній адміністрації

25.06.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктом 12, підпунктом 1 пункту 14 Положення про спостережні комісії, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042), враховуючи заяву члена спостережної комісії та на підставі поданих документів:

1. В Персональному складі спостережної комісії при  районній державній адміністрації, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 грудня 2014 року № 443 «Про спостережну комісію при райдержадміністрації» (із змінами) слова «Щербак Ніна Федорівна - директор Лохвицького районного центру зайнятості*» замінити словами «Головня Анатолій Володимирович – юрисконсульт Лохвицького районного центру зайнятості*».

2. Секретарю спостережної комісії при районній державній адміністрації  Козицькому Т.Л., спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) протягом одного тижня забезпечити опублікування в засобах масової інформації щодо дострокового припинення повноваження члена спостережної комісії Щербак Н.Ф. та про включення до складу спостережної комісії при районній державній адмі-ністрації Головню А.В.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ