Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік

28.08.2015
348/46

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України:

1. Погодити та внести на затвердження чергової сесії Лохвицької районної ради підготовлені фінансовим управлінням райдержадміністрації зміни та доповнення до рішення двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання від 22 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік»:

1) збільшити доходну частину спеціального фонду районного бюджету на   200 000 грн., в т.ч.:

ККД  50110000, цільові фонди - 200 000 грн.;

2) збільшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету на 200 000 грн., за рахунок надходжень до цільового фонду для проведення ремонтних робіт автомобільної дороги на території Сенчанської сільської ради.

2. Головним розпорядником коштів для оплати зазначених витрат визнати районну державну адміністрацію.

3. Дозволити  фінансовому  управлінню   райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.) внести зміни до дохідної та видаткової частини показників районного бюджету на 2015 рік та провести відповідне фінансування.

Голова                                                       Заступник голови

районної державної                                               районної ради