Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік

08.09.2015

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України та розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації від 02 вересня 2015 року № 445 «Про  перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» на 2015 рік»:

1. Погодити та  внести на затвердження чергової сесії Лохвицької районної ради підготовлені фінансовим управлінням райдержадміністрації зміни та доповнення до рішення двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання від 22 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік»:

зменшити доходну частину загального фонду районного бюджету по коду 41035800 на 160 000 грн.;

зменшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 070303 на 160 000 грн.

2. Дозволити  фінансовому  управлінню райдержадміністрації (Климен-ко Т.С.) внести зміни до дохідної та видаткової частини показників районного бюджету на 2015 рік.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ