Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік

24.11.2015
490/61

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України:

1. Погодити та внести на затвердження чергової сесії Лохвицької районної ради підготовлені фінансовим управлінням райдержадміністрації зміни та доповнення в рішення двадцять восьмої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання від 22 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік»:

1) збільшити доходну частину спеціального фонду районного бюджету на   560 000 грн., в тому числі ККД  50110000, цільові фонди - 560 000 грн.;

2) збільшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету на  560 000 грн., за рахунок надходжень до цільового фонду для проведення ремонтних робіт автомобільної дороги районного значення Гадяч - Лохвиця - 300 000 грн., та на території Бодаквянської сільської ради - 260 000 грн.

2. Головним розпорядником коштів для оплати зазначених витрат в пункті 1 цього розпорядження визнати Лохвицьку районну державну адміністрацію та надати право райдержадміністрації перерозподіляти залишок невикористаних коштів за виконані роботи по ремонту доріг по об’єктах Лохвицького району в межах запланованих асигнувань.

3. Дозволити  фінансовому  управлінню   райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.) внести зміни до дохідної та видаткової частини показників районного бюджету на 2015 рік та  провести відповідне фінансування.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради