Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік

24.11.2015
490/63

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 17 частини першої  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України:

1. Погодити та внести на затвердження чергової сесії Лохвицької районної ради підготовлені фінансовим управлінням райдержадміністрації зміни та доповнення в рішення тридцять другої сесії районної ради шостого скликання від 15 жовтня 2015 року «Про внесення змін до показників районного бюджету  на 2015 рік»:

1) перерозподілити нерозподілений резерв іншої додаткової дотації з обласного бюджету в сумі 100 000 грн., і направити районній раді на оплату за теплопостачання:

КФК 250315 кекв 2620 -   - 100 000 грн.,

КФК 010116 кекв 2271 -  + 100 000 грн.;

2)  пункт 2.1 рішення сесії в частині фінансування інших видатків по КФК 250404 на виконання «Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2015 рік» на придбання соляно-піскової суміші в сумі 50 000 грн., перенаправити на придбання паливно-мастильних матеріалів для завезення соляно-піскової суміші;

3) в переліку об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток району, по головному розпоряднику коштів – відділу освіти райдержадміністрації, внести доповнення по об’єкту – Токарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, наступного змісту:

проведення капітального ремонту центрального входу з частковим ремонтом асфальтованого покриття шкільного подвір’я та вимощення навколо будівлі.

2. Дозволити  фінансовому  управлінню   райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.) внести зміни до видаткової частини показників районного бюджету на 2015 рік та  провести відповідне фінансування.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради