Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік

23.12.2015
553/75

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України:

1. Погодити та внести на затвердження чергової сесії Лохвицької районної ради підготовлені фінансовим управлінням райдержадміністрації зміни та доповнення в рішення двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання від 22 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік»:

1) збільшити доходну частину спеціального фонду районного бюджету на   700 000 грн., в тому числі: ККД 50110000, цільові фонди - 700 000 грн.

2) збільшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету на 700 000 грн., за рахунок надходжень до цільового фонду для проведення ремонтних робіт автомобільних доріг:

Р-60 «Кролівець-Конотоп-Ромни-Пирятин» - 330 000 грн.,

Т-17-23 «Лохвиця-Вирішальне-Лубни» - 370 000 грн.

2.  Головним розпорядником коштів для оплати зазначених витрат в частині другій пункту 1 цього розпорядження визнати Лохвицьку районну державну адміністрацію та дозволити райдержадміністрації перерозподіляти залишок невикористаних коштів за виконані роботи по ремонту доріг по об’єктах Лохвицького району  в межах запланованих асигнувань.

3. Збільшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету на 13 000 грн., за рахунок вільного залишку цільового фонду станом на 01 січня 2015 року  на проведення експертизи та виготовлення кошторисної документації по об’єкту «Відновлення гідрологічного режиму р.Сула в Лохвицькому районі».

4. Дозволити   фінансовому  управлінню  райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.) внести зміни до дохідної та видаткової частини показників районного бюджету на 2015 рік та  провести відповідне фінансування.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради