Про внесення змін до Положен-ня про територіальний центр со-ціального обслуговування (на-дання соціальних послуг) Лох-вицького району та його струк-туру

19.04.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальні послуги», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (із змінами) та з метою приведення Положення та структури територіального центру со-ціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району у відповідність із вимогами чинного законодавства:

1. Внести  зміни до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району, затвердженого розпорядженням голови від 30 червня 2010 року № 194 «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Лохвицького  району  та  його  структуру»  (із змінами), виклавши їх в новій редакції, що додаються.

2.   Це розпорядження набирає чинності з 06 червня 2016 року.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації:

від 14 лютого 2013 р. № 58 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 червня 2010 року № 194»;

від 25 липня 2013 р. № 345 «Про внесення змін до структури терито-ріального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Лохвицького району»;

від 18 вересня 2013 р. № 437 «Про затвердження зміни до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району».

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
zmini_do_polozhennya_pro_tercentr_dod._vid_30.06.2010_no_194_no_169.doc119.5 КБ