Про внесення змін до положень про структурні підрозділи Лохвицької районної державної адміністрації

26.09.2016

Відповідно до статей 5, 6, 39  Закону України «Про місцеві державні  адміністрації», керуючись пунктом 10¹ Типового положення   про   структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від   від 26  вересня  2012 року  № 887  (зі змінами), керівникам структурних підрозділів Лохвицької районної державної адміні-страції, утвореним як юридичні особи публічного права:

до 01 жовтня 2016 року внести  зміни до положень про відповідні структурні підрозділи Лохвицької районної державної адміністрації, доповнивши їх пунктом такого змісту:

«Керівник структурного підрозділу здійснює повноваження з питань державної служби та організації роботи інших працівників структурного      підрозділу.».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ