Про внесення змін до Посадового складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

08.12.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв′язку із кадровими змінами:

Внести зміни до Посадового складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 серпня 2015 року № 338 «Про місцеву  комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій»,      виклавши його в новій редакції, що додається.

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

розпорядженням голови