23.06.2015
Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести  зміни до  посадового складу районної комісії з питань техногенно - екологічної  безпеки  і  надзвичайних  ситуацій, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 03 грудня 2010 року № 428 «Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», виклавши її посадовий склад у новій редакції, що  додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації від 29 липня 2013 року № 350 «Про внесення змін до посадового складу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ