Про внесення змін до пункту 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 квітня 2013 року № 137

05.12.2014

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» та від 01 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг:

Внести зміни до пункту 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 10 квітня 2013 року № 137 «Про центр надання адміністративних послуг» (зі змінами) виклавши його в новій редакції:

«1. Утворити центр надання адміністративних послуг як постійно діючий робочий орган Лохвицької районної державної адміністрації з розташуванням за адресою: м. Лохвиця, вул. Гоголя, 31 (ІІ поверх та кабінети № 2, 4, 5 І поверху).»

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН