31.10.2014

У відповідності до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до районної постійно діючої комісії з питань ліцензування операцій з металобрухтом, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 03 квітня 2001 року № 104 «Про реалізацію державної політики у сфері операцій з металобрухтом», виклавши її склад у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 серпня 2013 року № 380 «Про внесення змін до районної постійно діючої комісії з питань ліцензування операцій з металобрухтом».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН

розпорядженням голови