Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2017 роки

02.02.2017

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», відповідно до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 30 квіт-            ня 2015 року (зі змінами та доповненнями), керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм,       затвердженим рішенням двадцять другої сесії районної ради п’ятого скликання від 26 березня 2009 року, з метою створення сприятливих умов для якісного  відпочинку та оздоровлення дітей, збільшення кількості дітей, охоплених оздоровчими послугами:

1. Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Коваленко В.І.) – розробнику районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2017 роки (далі – Програма) до 05 лютого 2017 року підготувати   зміни до цієї Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Клименко Т.С.)  забезпечити  проведення  експертизи  змін  до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим      рішенням двадцять другої сесії районної ради п’ятого скликання від 26 берез- ня 2009 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ