Про внесення змін до розпоря-дження голови районної держа-вної адміністрації від 26 грудня 2014 року № 489

11.02.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання голови фермерського господарства «Данько Микола Павлович» та на підставі поданих документів внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня 2014 року № 489 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для користування земельною ділянкою на умовах оренди ФГ «Данько Микола Павлович» такі зміни:

1. В  пункті 2 розпорядження слова та цифру «на 1 (один) рік» словами та цифрами «оренди до 21 січня 2023 року».

2. В пункті 4 розпорядження цифри «5,0 %» замінити цифрами: «7,0%».

3. Запропонувати фермерському господарству «Данько Микола Павлович» внести відповідні зміни до договору оренди землі у відповідності до чинного законодавства.