Про внесення змін до розпоряд-ження голови райдержадмініст-рації від 05 грудня 2014 р. № 443 (із змінами)

28.07.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Положенням про спостережні комісії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042) та у зв’язку з кадровими змінами:

1. В розпорядженні голови райдержадміністрації від 05 грудня  2014  р. № 443 «Про спостережну комісію при райдержадміністрації» (в редакції розпорядження голови райдержадміністрації від 19 травня 2015 р. № 199 та від  25 червня 2015 р. № 248), внести такі зміни:

1)  в пунктах 2, 6 розпорядження слова: «Завгороднього С.І.» замінити     словами: «Єсікова О.О.»;

2) персональний склад спостережної комісії при районній державній адміністрації, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 грудня 2014 р. № 443 «Про спостережну  комісію  при   райдержадміністрації» викласти в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 травня 2015 року № 199 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 грудня 2014 р. № 443».

3. Секретарю спостережної комісії при районній державній адміністрації  Козицькому Т.Л., спільно з сектором інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) протягом одного тижня забезпечити опублікування про кадрові зміни та персональний склад спостережної комісії при районній державній адміністрації в засобах масової інформації.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

розпорядженням голови

адміністрації

05 грудня 2014 р. №  443