Про внесення змін до розпоряд-ження голови районної держав-ної адміністрації від 14 липня 2014 року № 312

03.12.2015

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики  розподілу  земельних  ділянок  між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів, враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Паритет-агроінвест», фізичної особи Снісарь Ірини Федорівни та на підставі поданих документів:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адмі-ністрації від 14 липня 2014 року № 312 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для користування земельними ділянками на умовах оренди» замінивши  в  пункті  1 слова та цифри «площею 32,5109 га» словами та цифрами «площею 27,3257 га, в тому числі 27,3257 га ріллі» із земель невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) на території адміністративного підпорядкування Вирішальненської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Встановити орендну плату в розмірі 7 відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території відповідної сільської ради з урахуванням коефіцієнту індексації.

3. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Паритет-агроінвест» внести відповідні зміни до попереднього договору оренди згідно чинного законодавства.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 вересня 2014 року № 372 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 липня 2014 року № 312».