Про внесення змін до розпоряд-ження голови районної держав-ної адміністрації від 24 березня 2015 року № 103

14.06.2016
У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики  розподілу  земельних  ділянок  між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Перемога» та на підставі поданих документів:

1. Внести  зміни  в  пункт 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 березня 2015 року № 103 «Про надання земельних ділянок із земель невитребуваних земельних часток (паїв) в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», виклавши його в такій редакції:

«1. Передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Агро Перемога» земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 6,8890 га, в тому числі 6,8890 га ріллі із земель невитребуваних земельних часток (паїв), терміном оренди до моменту отримання  їх  власниками свідоцтва на право власності на земельну ділянку, які знаходяться на території адміністративного підпорядкування сільських рад Лохвицького району:

Білогорільської сільської ради – 4,0691 га;

Лучанської сільської ради – 2,8199 га.».

2. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю «Агро Перемога» внести відповідні зміни до договору оренди землі у відповідності до чинного законодавства.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 грудня 2015 року № 508 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 березня 2015 року № 103».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО