Про внесення змін до розпоряд-ження голови районної держав-ної адміністрації від 24 березня 2015 року № 104

03.12.2015

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики  розподілу  земельних  ділянок  між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Червонозаводське  бурякогосподарство» та на підставі поданих документів:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 березня 2015 року № 104 «Про надання земельних ділянок із земель невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» замінивши  в  пункті 1 цього розпо-рядження слова та цифри «загальною площею 49,9131 га, в тому числі 49,9131 га ріллі» словами та цифрами «загальною площею 38,1079 га, в тому числі 38,1079  га ріллі»  із земель невитребуваних земельних часток (паїв) на території адміністративного підпорядкування Пісківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Встановити орендну плату в розмірі 7 відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території Пісківської сільської ради з урахуванням коефіцієнту індексації.

3. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Червонозаводське бурякогосподарство» внести відповідні зміни до договору оренди землі у відповідності до чинного законодавства.