Про внесення змін до розпоряд-ження голови районної держав-ної адміністрації від 25 березня 2016 року № 117

14.06.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток     (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лю-         того 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надход-ження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання  Приватного акціонерного товариства «Райз-Максимко» та на підставі поданих документів внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25  березня 2016 року № 117 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі (на міс-цевості) для користування на умовах оренди ПрАТ «Райз - Максимко» на території Луценківської сільської ради та надання в оренду» такі зміни:

1. В пункті 2 розпорядження слова: «терміном оренди на сім років» замінити словами та цифрами «терміном оренди до 24 березня 2023 року».

2. Запропонувати Приватному акціонерному товариству «Райз-Максимко» внести відповідні зміни до договору оренди землі у відповідності до чинного законодавства.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО